24.02.2018

Z FOTOGALERIE

Závody a akce 3

Napsal(a) prosinec 13 2015

Tak jsme už třetí pátek za sebou vyrazili na závody, konané tentokrát naší organizací. Začátek byl tradičně v sobotu v šest ráno a my jako vždy vyrazili o několik hodin dřív. První cesta vedla k obchodu, vlastně jako vždy, kde jsme se vybavili vším přeživše nutným a pokračovali do Dolních Věstonic.

Napsal(a) prosinec 13 2015

Tak jsme 11. května vyrazili, tradičně o den dřív, na sobotní závody na „štěrkáču“ v Podivíně. Bez žádných větších příprav jsme s Tomášem naskládali pruty do auta a vyjeli. Po dvou zastávkách v obchodě jsme konečně nabrali přímý směr a bez problémů dojeli na místo okolo páté hodiny.

Napsal(a) prosinec 05 2015

Začátkem července 2011 jsem dostal pozvánku na soukromý rybník místního spolku branišovických rybářů. Počasí slibovalo teplo a tak jsem neváhal vyrazit. Ve čtyři ráno jsem se sešel se dvěma dalšíma kamarády a vyrazili směr Branišovice. Přijeli jsme k malému rybníčku, kde byli jen dva místní rybáři, kteří nás ujistili, že jsme správně a lidi začnou jezdit až později. Areál byl pěkně posekaný a upravený jen si správně sednout.

Staňte se našimi fanoušky

▼Návrhy a potisk stylových triček, nejen pro rybáře!

Sledujte nás

Follow us on Twitter
Facebook
Join us on Google+
Subscribe RSS Feeds
Kontakt

 

Zlatevody.cz

Zlatevody.cz je web zabývající se rybařením, převážně na svazových vodách ČR.

Recent Twitter Posts